Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Kishte 2 vjet ushtar, 20-vjeçari donte të surprizojë prindërit, por i gjeti duke bërë s*ks

VIDEO/ Kishte 2 vjet ushtar, 20-vjeçari donte të surprizojë

Një i ri që prej dy vitesh shërbente në ushtrinë amerikane mendoi se duhet t’i surprizonte familjarët me ardhjen e tij por pa i lajmëruar këta të fundit.

Teksa ishte i emocionuar i riu amerikan në vend që të suprprizonte prindrit, u surprizua prej prindërve.

Neë momëntin që hapi derën e dhomës 20-vjeçari I gjeti prindrit e tij duke bërë dashur dhe kjo ka bërë që djali të ndihej i turpëruar.

Joseph Pena, 20 vjeç, nga Kolorado , ishte me shërbim në Gjermani për dy vjet e gjysmë, por sapo mori pushimet, ai rezervoi një fluturim për në shtëpi për të takuar nënën dhe babanë e tij.

Por Joseph pa shumë më tepër sesa ‘pretendonte’ kur u fut në shtëpi dhe hapi derën e dhomës së tyre, duke gjetur nënën e tij, Kaati Pena, 39 vjeç dhe babin, Richard Pena, 54 vjeç, duke bërë dashuri.

Motra e tij, Josephine, kapi momentin e sikletshëm në kamera dhe e ndau atë në rrjetet sociale, ku më pas është bërë virale.

Në video, Joseph shihet i emocionuar duke vrapuar nëpër shkallë dhe duke u futur në dhomën e prindërve të tij pa trokitur.

"Është një grabitje," tha ai me shaka ndërsa shtyu derën.

Por, prindërit e tij ishin të dy lakuriq në shtrat. Sapo kuptoi se çfarë po bënin, mbuloi sytë dhe u largua nga dhoma.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore