Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO E RËNDË/ Po ushtrohej në palestër, 28-vjeçarja rrëzohet papritur dhe vdes në vend (EMRI)

VIDEO E RËNDË/ Po ushtrohej në palestër, 28-vjeçarja

Një video e rëndë ka pushtuar mediat sociale, ku shfaqet një e re, e cila ndërron jetë papritur teksa po ushtrohej në palestër.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Ekuador, ndërsa viktima është identifikuar si 28-vjeçarja Betsy Dayana Jaramillo Ramirez.

Sipas mediave të huaja, e reja dyshohet se pësoi sulm në zemër, ndërsa ndiqte udhëzimet e trajnerit për ushtrimet që po zhvillonte.

Teksa e reja rrëzohet në tokë pa ndjenja, shihen të gjithë personat e tjerë të shokuar, që e rrethojnë dhe përpiqen ta sjellin në jetë. Sipas Mexican Post, Betsy u shpall e vdekur përpara se ambulanca të arrinte në spital.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore