Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO e frikshme/ Momenti kur i riu me furgon përplas për vdekje motoristin e bandës rivale

VIDEO e frikshme/ Momenti kur i riu me furgon përplas për vdekje

Pamjet tronditëse tregojnë momentin kur tre burra vranë një motoçiklist duke e përplasur me një furgon.

Ata ishin anëtsrë të bandës së motorçikletave dhe e vranë pasi kishte veshur 'ngjyrat' e tij në terrenin e bandës rivale të motoçikletave. Ata janë dënuar me 20 vjet burg për vrasje nga pakujdesia.

Në pamjet tmerruese të kamerës së makinës, David Crawford, 59 vjeç, shihet duke u rrëzuar nga biçikleta e tij para se të tërhiqet zvarrë qindra metra nën furgon dhe të lihet i vdekur pranë Plymouth, Devon.

Benjamin Parry, 42 vjeç, Chad Brading, 36 vjeç dhe Thomas Pawley, 32 vjeç, u akuzuan të gjithë për vrasje dhe u dënuan. Parry u dënua me 12 vjet të premten, ndërsa Brading dhe Pawley u dënuan secili me katër vjet.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore