Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Video drithëruese/ U përpoq të hidhej nga ballkoni 36 metra i lartë, por ...

Video drithëruese/ U përpoq të hidhej nga ballkoni 36 metra i

Një video tronditëse nga Stavropol, Rusi është befasuese. Një burrë ka tentuar të hidhet nga kati i 11-të i një pallati, por falë ndërhyrjes së një fqinji ka mundur të shpëtojë.

Gjithçka filloi kur burri u përlesh me të dashurën e tij. Në fakt, sipas autoriteteve vendase , ai dyshohet se fillimisht ka tentuar ta hedhë nga ballkoni ( 36 metra i lartë ) por nuk ia ka dalë. Mirëpo, i ka shkaktuar lëndime trupore.

Me të dëgjuar britmat fqinjët dolën në ballkonin e pallatit dhe në atë moment burri u ngjit për tu hedhur. Më pas një fqinj e ka tërhequr në momentin e fundit nga njëra dorë dhe me ndihmën e fqinjëve të tjerë e kanë tërhequr sërish lart.

Burri ishte në gjendje të hutuar, edhe kur u shfaq policia , të cilën ai e shau u arrestua. Sa i përket partneres së tij të dhunuar, ajo u dërgua me urgjencë në spital.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore