Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO +18/ ORGJI në transmetim direkt, spektakli britanik shokon shikuesit....

VIDEO +18/ ORGJI në transmetim direkt, spektakli britanik shokon

Britania është përfshirë nga një debat i fortë, pas episodit të fundit të një reality-show.

Bëhet fjalë për programin e transmetuar, në “Channel 4”, “Shtëpi e hapur: Eksperimenti i Madh i Seksit”, ku pjesëmarrësit morën mjesë në një orgji, e cila u transmetua në televizion.

Shfaqja kontroverse, aktualisht në serinë e dytë, sheh çifte të përkushtuara që vijnë në një pushim luksoz për të provuar nëse hapja e marrëdhënieve të tyre dhe seksi me njerëz të tjerë mund të 'forcojnë lidhjen e tyre'.

 

Megjithatë, shikuesit që shikonin episodin e fundit u lanë të përpëlitur nga orgjia e 15 personave, e cila u quajt "after party".

Duke ndezur një lumë komentesh negative në Tëitter, momenti i rrezikshëm televiziv është emisioni më i fundit që shtyn kufijtë, i porositur nga Channel 4, me programe të tilla si “Naked Attraction” dhe “My Massive C***”, rreth burrave me penise tepër të mëdhenj, që transmetohen në muajt e fundit.

Këtë javë, ata që shikonin zhvillimet më të fundit në Eksperimentin e Madh të Seksit, mbetën po aq të habitur nga guximi i shfaqjes, me një shikues që tha: 'Nuk mund ta besoj që kjo është në TV normal'.

Një tjetër shprehu frikën se fëmijët e të përfshirëve do t'i shihnin prindërit e tyre duke marrë pjesë në seancën e seksit në grup.

Çiftet në 'tërheqjen' e seksit, nën drejtimin e një psikologu, vlerësohen për të përcaktuar se sa 'gati' janë për të provuar një marrëdhënie të hapur, ndërsa prezantohen me një grup beqarësh.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore