Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me gjyshin e tij (FOTOT)

Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me

Djali i Lisa Marie Presley, nipi i legjendës Elvis Presley, Benjamin Keough ka kryer vetëvrasje. Mësohet se ai ka qëlluar veten me armë zjarri, por nuk dihen detaje të tjera.

Menaxheri i Lisës, Roger Widynowski, ka bërë me dije për mediat e huaja se e ëma e tij është zemërthyer por po përpiqet që të qëndrojë e fortë për fëmijët e tjerë.

“Ajo është e shkatërruar por po përpiqet të qëndrojë e fortë për binjakët e saj 11 vjeç dhe vajzën e saj më të madhe, Riley. Ajo e adhuronte djalin, ishte dashuria e jetës së saj,”-u shpreh ai.

Ben ka mbajtur një profil të ulët gjatë viteve të fundit dhe e vetmja gjë për të cilën ai është shumë i njohur është ngjashmëria pothuajse identike me gjyshin e tij të famshëm.

Ben ngjanshumë si Elvisi. Ishim në një koncert dhe të gjithë bënin foto me të,”-tha e ëma e tij në një intervistë kohë para vetëvrasjes së tij.

Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me Vetëvritet nipi i Elvis Presleyt, ja ngjashmëria që kishte me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore