Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vazhdon dhuna racore në SHBA/ Amerikani futet në dyqan e sulmon me tullë dy gratë aziatike (VIDEO)

Vazhdon dhuna racore në SHBA/ Amerikani futet në dyqan e sulmon me

Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA. Një burrë ka dhunuar brutalisht dy gra aziatike, në një dyqan në Baltimore.

Sipas mediave të huaja, 50-vjeçari Darly Doles, ka hyrë në një dyqan pijesh alkoolike dhe ka sulmuar papushim në tullë në kokë dy gratë. I gjithë momenti është fiksuar nga kamerat e sigurisë në rrugë, e pamjet janë vërtetë tronditëse.

Sakaq, 50-vjeçari është arrestuar nga policia, ndërsa mbi të rëndojnë dy akuza për sulm të rëndë me dashje.

Nga krahu tjetër, janë ende të paqarta arsyet që e dërguan Doles të kryente aktin e dhunshëm.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore