Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Ulërima e panik/ Momenti kur gazetarja e BBC bie në tokë pas shpërthimit gjatë intervistës live (VIDEO)

Ulërima e panik/ Momenti kur gazetarja e BBC bie në tokë pas

Shpërthimi i fuqishëm dje në Bejrut, që u bë lajm në mbarë botën, shkaktoi rreth 100 të vdekur dhe mijëra të plagosur. 

Shpërthimi la shumë pasoja si materiale ashtu edhe në njerëz. Ndërkohë që ende nuk është dhënë versioni zyrtar i shkakut të shpërthimit.

Të shumta kanë qenë videot që qarkullojnë në internet se si është përjetuar shpërthimi nga njerëz të ndryshëm.

Ky është momenti kur gazetarja e BBC Arabic, Maryem Taoumi, po bënte një intervistë në momentin që ndodhi shpërthimi në kryeqytetin libanez. 

Forca e shpërthimit ishte aq e madhe sa gazetarja përfundoi në tokë. 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore