Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

U ul në stol, priti 45 minuta dhe .../ Si u hodh në erë kamikazja në Stamboll, vrau 6 persona

U ul në stol, priti 45 minuta dhe .../ Si u hodh në erë kamikazja

Ministri i Drejtësisë në Turqi ka reaguar së fundmi në lidhje me shpërthimin e fuqishëm që ndodhi në Stamboll pasditen e sotme.

Ai ka folur sërish për gruan misterioze, që dyshohet se vuri bombën. Sipas tij, ajo u ul në një stol, priti 45 minuta dhe më pas bomba shpërtheu.

Deri më tani raportohet se 6 persona kanë humbur jetën, ndërsa 81 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Kujtojmë se Kryeprokuroria e Stambollit nisi një hetim për shpërthimin e ndodhur në Beyo?lu ndërsa u ndalua transmetimi i pamjeve. Gjithashtu, u nis një hetim për postimet negative të bëra në llogaritë e rrjeteve sociale në lidhje me shpërthimin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore