Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

U shtir si punonjës bashkie/ Burri i "rrëmben" inxhinieres 35 mijë euro

U shtir si punonjës bashkie/ Burri i "rrëmben" inxhinieres

Një inxhiniere ndërtimi ka rënë pre e një mashtrimi në Patra, Greqi.

Mësohet se një burrë e ka kontaktuar me telefon duke u shtirur si një punonjës i bashkisë dhe me pretekstin se i ka paguar paratë, i ka kërkuar llogarinë bankare për t’u siguruar. Por kjo lëvizje ka rezultuar fatale për gruan në fjalë.

Siç u konstatua, personi që u shtir si punonjës në bashki ka arritur të marrë shumën prej 35,700 eurosh. Identiteti i burrit nuk është bërë ende i ditur. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore