Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

U shfaq në "I vetëm në shtëpi"/ Aktori që luan Kevin kërkon heqjen e Trump nga filmi i famshëm

U shfaq në "I vetëm në shtëpi"/ Aktori që

Ndërsa SHBA është afër fundit të mandatit të Donald Trump si President i Shteteve të Bashkuara, disa po shkojnë aq larg sa ta heqin atë nga Home Alone 2, duke përfshirë yllin e tij Macaulay Culkin.

Trump pati një pjesë të shkurtër në filmin e vitit 1992 Home Alone 2, ku Kevin McAllister i Macaulay Culkin e pyet Trump, 'ku është salla' dhe ai përgjigjet, 'poshtë në të majtë'

Filmdashëst tani po bëjnë thirrje për heqjen e Trump në film, i cili ka fituar mbështetje nga vetë Culkin, siç zbuloi ai në Twitter.

Një person madje nuk kërkoi leje, duke përdorur disa aftësi të përpunuara redaktimi për të hequr Trump-in dhe zërin e tij nga filmi, kështu që kur Kevin  pyet se ku është lobi aty nuk ndodhet askush. Këtë vetë aktori e ka ripostuar duke shkruar "Bravo"

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore