Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

U kërkoi të vinin maska dhe njërin prej tyre e goditi në autobus, 53-vjeçari theret për vdekje

U kërkoi të vinin maska dhe njërin prej tyre e goditi në

Një burrë 53-vjeç në Shën Petersburg të Rusisë, është therur me thikë pas një zënke që pati me dy pasagjerë brenda një minibusi, që refuzonin të mbanin maskë.

Pamjet brenda autobusit tregojnë se si burri para se të zbresë nga mini-busi i afrohet një çifti që nuk kishin maskë mbrojtëse anti-Covid.

Pas një zënke të nisur me fjalë, pasagjeri goditi të riun pa maskë dhe u largua me shpejtësi, por i riu iu vërsul pas dhe diku në rrugë dhe e qëlloi për vdekje.

Trupi i pajetë i viktimës me plagë të thikë në shpinë është gjetur, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar nga policia dhe ndaj tyre kanë filluar hetimet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore