Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

U hodh para se avioni të përplasej në tokë, flet i mbijetuari nga aksidenti ajror në Ukrainë: Ishte si...

U hodh para se avioni të përplasej në tokë, flet i

Një kadet i forcave ajrore ukrainase tregoi se si ai kishte mbijetuar për mrekulli nga përplasja e aeroplanit që i mori jetën 25 personave, duke u hedhur para se avioni të rrëzohej në tokë.

U hodh para se avioni të përplasej në tokë, flet i

Vyacheslav Zolochevskyi është i mbijetuari i vetëm nga  aeroplani ushtarak Antonov An-26.

Pamje të reja janë shfaqur në momentin që avioni  ushtarak u përplas në tokë dhe shpërtheu në flakë.

Ai tha se çdo gjë ndodhi si në video-lojëra, ndërsa tregoi se kishte parë shokun e tij të digjej dhe se ishte përpjekur ta ndihmonte të shuante flakët.

Shoku i tij u soll i gjallë në spital, por ai humbi më pas jetën

Zolochevskyi thotë se megjithatë nuk mbanë mend shumë detaje dhe se kishte rënë pa ndjenja disa minuta pas shpërthimit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore