Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Trump thyen heshtjen pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, paralajmërimi që bën ish-Presidenti

Trump thyen heshtjen pas largimit nga Shtëpia e Bardhë,

Ish Presidenti amerikan, Donald Trump mund të rikthehet në skenën politike. Ai theu heshtjen vetëm pak ditë pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, teksa u shfaq në fushën e golfit.

Ai ka filluar jetën e tij të re si banor në Florida dhe tashmë ka dalë në kursin e golfit, pasioni i tij më i madh.

Nga tryeza e restorantit privat “Trump Golf Club”, ai u shpreh:  “Ne do të bëjmë diçka, por jo për momentin”.

Ky ishte komenti i parë i bërë nga biznesmeni që pasi Joe Biden mori detyrën si president i SHBA-së.

Trump zgjodhi të mos merrte pjesë në transferimin historik të pushtetit të mërkurën, duke u larguar më herët nga Shtëpia e Bardhë.

Trump thyen heshtjen pas largimit nga Shtëpia e Bardhë,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore