Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

TRONDITËSE/ E reja gjendet e vdekur me plumbin në kokë në banesë, dyshohet se...

TRONDITËSE/ E reja gjendet e vdekur me plumbin në kokë në

Një ngjarje e rëndë është shënuar në itali, ku një 32-vjeçare me origjinë nga Maroku është gjetur e vrarë në banesën e saj.

Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur Ariano Polesine (Rovigo). E reja është vrarë me një plumb në kokë në kuzhinën e shtëpisë së saj. 

Ndërsa fëmijët e saj të moshës 11 dhe 8 kanë parë nënë e tyre të pajetë, kanë njoftuar menjëherë fqinjin, pasi burri nuk ka qenë në shtëpi kur kanë ndodhur ngjarja.

Aktualisht nuk ka asnjë të dyshuar, teksa autoritetet kanë nisur hetimet mbi ngjarjen.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore