Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tronditëse/ Blenë valixhen në ankand, familja gjen brenda saj gjymtyrë njeriu

Tronditëse/ Blenë valixhen në ankand, familja gjen brenda saj

Një familje në Zelandën e Re u trondit pasi gjeti gjymtyre njeriu në një valixhe që sapo e kishin blerë.

Familja e kishte blerë valixhen në një ankand, ndërsa u mësua se para shitjes ajo kishte qëndruar në një depo magazinimi mallrash. Policia ka nisur hetimet për vrasje, ndërsa familja është thirrur vetëm për të dëshmuar dhe janë hequr nga lista e të dyshuarve. Ndërkohë pritet identifikimi i viktimës që i përkasin gjymtyrët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore