Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjike në SHBA/ Gruaja vret 5 fëmijët dhe veten, i le letër bashkëshortit: Më vjen keq që...

Tragjike në SHBA/ Gruaja vret 5 fëmijët dhe veten, i le

Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Virxhinia të SHBA, ku një grua vrau pesë fëmijët e saj, i vuri flakën shtëpisë e më pas qëlloi për vdekje veten.

Gruaja, Oreanna Myers, 25 vjeç, qëlloi pesë djemtë në shtëpinë e tyre pranë Williamsburg, ndërsa fëmijët u identifikuan si Shaun Dawson Bumgarner, 7 vjeç, Riley James Bumgarner, 6 vjeç, Kian Myers, 4 vjeç, Aarikyle Nova Myers, 3 vjeç dhe Haiken Jirachi Myers, 1 vjeç.

Sipas autoriteteve, Myers ishte mërzitur që burri i saj, i cili punonte larg, nuk kishte mundur të vinte në shtëpi për arsye logjistike.

Tragjike në SHBA/ Gruaja vret 5 fëmijët dhe veten, i le

Trupat e fëmijëve me plagë në kokë u gjetën brenda shtëpisë ndërsa Myers u gjet jashtë afër një tavoline pikniku.

Myers i dërgoi mesazh burrit të saj ditën e të ngjarjes duke i thënë se ajo ka lënë diçka për të në automjetin e tyre.

Atje u gjet një letër drejtuar të shoqit, me gjurmë gishtash të përgjakur.

"Më vjen shumë keq Brian. Unë nuk isha aq e fortë sa për ty apo për këtë familje. Koka ime është kaq lëmsh. Më vjen keq për krimin. Unë nuk isha mjaft e fortë për t’i luftuar këta demonë. Unë jam në depresion, zemra më është mpirë, shpirti më është shkatërruar plotësisht. Me vjen keq që dështova”, thuhej në letër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore