Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i vdekur e 4 të plagosur

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i

Një person ka mbetur i vdekur dhe katër të tjerë të plagosur, pasi një vinç u rrëzua mbi disa shtëpi në lindje të Londrës.

Vinçi rreth 20 metra i lartë u rrëzua në zonën Bow në East London ku po bëheshin punime për ndërtimin e një blloku pallatesh.

Dy persona u plagosën rëndë në kokë dhe u dërguan menjëherë në spital, ndërkohë që dy persona të tjerë morën ndihmë të menjëhershme në kantier.

Fatkeqësisht një person ndërroi jetë i si pasojë e plagëve të marra.

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i

Tragjike në Londër/ Vinçi bie mbi shtëpitë, 1 i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore