Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjike/ Do bënte video për TikTok, 17-vjeçari rrëzohet nga ura dhe humb jetën

Tragjike/ Do bënte video për TikTok, 17-vjeçari rrëzohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Anxhelos të SHBA-ve ku një 17-vjeçar ra nga një urë teksa po ngjitej në përpjekje për të bërë një video në rrjete sociale.

17-vjeçari rrëshqiti ndërsa “ngjitej në një nga harqet e urës për të postuar me sa duket një video në mediat sociale”, tha të martën shefi i policisë së Los Anxhelosit, Michel Moore. 

“Ai vend ka krijuar një krenari të madhe në Los Anxhelos, por, fatkeqësisht, ka shërbyer edhe si sfond për tragjedi si kjo”, shtoi Moore.

Në fakt, kjo nuk është hera e parë që ndodh një rast i tillë. Ura prej 588 milionë dollarësh, e cila u hap në korrik, është mbyllur disa herë për shkak të vandalizmit dhe marifeteve. Në janar, një burrë vdiq teksa filmonte një video e mesa duket historia është ripërsëritur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore