Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjike! 4 fëmijë humbin jetën nga rrëshqitjet e dheut

Tragjike! 4 fëmijë humbin jetën nga rrëshqitjet e dheut

Si pasojë e rrëshqitjes së dheut në pjesën verilindore të Indisë, humbën jetën 4 fëmijë ndërsa dy të tjerë u lënduan.

Nëpunësja e policisë Lalhriatzuali Ralte tha se rrëshqitja e dheut ndodhi në Aizawl, në shtetin federal Mizoram, njoftuan mediat lokale. Ralte tha se 4 fëmijë nga e njëjta familje pësuan në rrëshqitjen e dheut dhe dy persona u lënduan.

Shirat mosun që janë të pranishëm në Azinë Jugore nga qershori deri në shtator shkaktojnë fatkeqësi të shumta natyrore

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore