Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjedi/ Prindërit gjejnë të mbytur në pishinë 3-vjeçarin, dyshohet se...

Tragjedi/ Prindërit gjejnë të mbytur në pishinë

Një tragjedi ka ndodhur mesditën e së premtes në Kefaloni në Greqi, ku një 3 vjeçar është gjetur pa jetë në një pishinë në një vilë private.

Ka qenë nëna e djalit që e ka parë në pishinë dhe e alarmuar ka lajmëruar bashkëshortin, i cili e ka nxjerrë menjëherë nga uji.

Ai është dërguar menjëherë në spital, por për fat të keq mjekët nuk kanë mundur të bëjnë asgjë pasi ishte shumë vonë dhe 3 -vjeçari kishte humbur jetën.

dyshohet se i mituri ka rënë aksidentalisht në ujë, teksa askush nuk ndodhej jashtë për ta ndihmuar. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore