Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjedi! Mjeku në pension vret gruan, fëmijët, dhe veten, trupat gjenden të dekompozuar

Tragjedi! Mjeku në pension vret gruan, fëmijët, dhe veten, trupat

Një krim i rëndë brenda familjesk a ndodhur në Itali, ku mjek i pensionuar vrau gruan dhe dy fëmijët e tij dhe më pas kreu vetëvrasje.

Ngjarja ndodhi sot pasdite, në L'Aquila, në një vilë në Tempera, në periferi të qytetit. Sipas informacioneve paraprake, burri vrau gruan dhe dy fëmijët e tij me një pistoletë P38 dhe më pas u vetëvra. Dyshohet se shkak është bërë gjendja shumë e rëndë e njërit prej dy fëmijëve.

Disa miq dhe të afërm dhanë lajmin për tragjedinë pasi vendosën të kërkonin familjen që prej ditësh nuk dilte nga shtëpia. Ata shkuan në shtëpinë e tyre ku gjetën trupat në gjendje të rëndë pasi prej disa ditësh kishin qëndruar pajetë aty.  Ata njoftuan policinë,e cila tashmë ka nisur hetimet. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore