Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

TMERR/ I djegur dhe i masakruar, gjendet një trup i pajetë në mes të ullishtës

TMERR/ I djegur dhe i masakruar, gjendet një trup i pajetë në mes

Një trup i djegur është gjetur pak para mesditës së sotme në një ullishte në Grqi.

Mësohet se kufoma është gjetur në kryqëzimin e Arkitës, dhe sipas mediave greke, trupi është i masakruar nga kafshët e egra, gjë që do të bëjë edhe më të vështirë identifikimin e kufomës.

Trupi i pajetë është pikasur nga pronari i tokës, por mendohet se ka disa ditë që qëndron atje. Ndërkohë që menjëherë ka nisur puna për identifikimin e trupit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore