Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“The Simpsons” godasin sërish/ Si e parashikuan veshjen e Kamala Harris, fraza për Trump bëhet virale

“The Simpsons” godasin sërish/ Si e parashikuan veshjen e

A e parashikon seriali i animuar “The Simpsons” të ardhmen? Kjo është pyetja që shtrohet prej vitesh në internet dhe risillet në vëmendje herë pas here, për shkak të përkimeve të ndryshme me ngjarjet që ndodhin në botë.

Së fundmi, përdoruesit në mediat sociale, vunë në dukje ngjashmërinë e veshjes së zëvendëspresidentës Kamala Harris gjatë inaugurimit të Biden dhe veshjes së Lisa Simpson në një episod të vitit 2000.

Në episod, Lisa mbante veshur një xhaketë ngjyrë vjollcë dhe perla, ashtu sikurse dhe Harris, e cila vjen në këtë detyrë menjëherë pas presidencës së Donald Trump.

Në episodin “Bart to the Future”, Lisa thotë po ashtu thotë frazën virale, “siç e dini, ne kemi trashëguar një krizë buxhetore nga Presidenti Trump”.

“The Simpsons” godasin sërish/ Si e parashikuan veshjen e

“The Simpsons” godasin sërish/ Si e parashikuan veshjen e

“The Simpsons” godasin sërish/ Si e parashikuan veshjen e

“The Simpsons” godasin sërish/ Si e parashikuan veshjen e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore