Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Të shtëna me armë në një festë, 2 të vdekur e 14 të plagosur në SHBA

Të shtëna me armë në një festë, 2 të vdekur e

Disa të shtëna me armë zjarri brenda një feste në Nju Jork të SHBA-së kanë lënë 2 viktima dhe 14 të plagosur.

Menjëherë pas të shtënave me armë paniku ka përfshirë të gjithë të pranishmit dhe rreth 100 persona janë parë që vraponin përgjatë një rruge në atë që e quajti një skenë shumë kaotike.

Policia amerikane nuk ka bërë të ditura emrat e viktimave por thotë se ata ishin të moshës 18 dhe 20 vjeç. Aktualisht nuk është në pranga asnjë i dyshuar dhe është ende herët për të thënë se sa agresorë kishte – tha policia.

Eventi që kishte mbledhur aq shumë njerëz ishte një lloj feste në oborr. Policia nuk ishte në dijeni për zhvillimin e saj dhe nuk kishte marrë as ndonjë telefonatë për shqetësim. Një hetim mbi incidentin ka nisur. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore