Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Ta këpus kokën”/ Edukatorja dhunon fëmijët e kopshtit, publikohen pamjet e rënda (FOTO)

“Ta këpus kokën”/ Edukatorja dhunon fëmijët e

Një edukatore kopshti e ka pësuar keq në Monza të Italisë pasi u kap nga kamerat duke keqtrajtuar fëmijët. 

Në fotot që u bënë virale në mediat italiane, ajo shihet se si i gjuan fëmijët që ndodhen në kopësht. 

Mes tyre kishte edhe fëmijë me aftësi të kufizuara. Pas dyshimeve të nënës së një prej fëmijëve, policia pajisi vendin me kamera për të vërtetuar denoncimin dhe gjithçka doli siç ishte paralajmëruar.

“Do ta këpus kokë, do t'i pres duart”, ishin disa nga fjalët e përdorur nga mësuesja. 

“Ta këpus kokën”/ Edukatorja dhunon fëmijët e

“Ta këpus kokën”/ Edukatorja dhunon fëmijët e

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore