Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Superjahti i qiejve”/ Avioni 325 milionë USD do të ketë edhe një ballkon (VIDEO)

“Superjahti i qiejve”/ Avioni 325 milionë USD do të

Një 'superjaht mahnitës i qiellit' ka lënë gojëhapur të gjithë ata që panë projektin për herë të parë. 

Kosto? Rreth 325 milionë dollarë, ky do të jetë një Airbus A330 madhështor, i rinovuar në mënyrë impresionuese nga studio gjermane e dizajnit Lufthansa Technik, në një avion që thotë se shërben si një 'anije eksplorimi shumëfunksionale'... që fluturon.

Avioni i quajtur 'Explorer' - do të ketë gjëra luksoze si një 'diskotekë fluturuese', një dysheme xhami dhe një ballkon, i cili u ofron pasagjerëve 'një pamje unike të aeroportit dhe rrethinave të tij' në një lartësi prej 4m. mbi asfalt.

“Superjahti i qiejve”/ Avioni 325 milionë USD do të

“Superjahti i qiejve”/ Avioni 325 milionë USD do të

 

“Superjahti i qiejve”/ Avioni 325 milionë USD do të

“Superjahti i qiejve”/ Avioni 325 milionë USD do të

“Superjahti i qiejve”/ Avioni 325 milionë USD do të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore