Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Spitali privat përfshihet nga zjarri, flakët vrasin 8 pacientë me COVID-19 (FOTO)

Spitali privat përfshihet nga zjarri, flakët vrasin 8 pacientë me

Tetë pacientë me koronavirus kanë humbur jetën një një spital privat të caktuar për COVID-19 në Indi, pas shpërthimit të një zjarri të fuqishëm, bëjnë me dije mediat e huaja.

Zjarri shpërtheu në Spitalin Shrey në zonën Navrangpura në Ahmedabad gjatë orëve të para të së enjtes.

Rreth 40 pacientë të tjerë me Covid-19 u shpëtuan dhe u transferuan në një spital tjetër në qytet, thanë autoritetët.

Shkaku i zjarrit nuk dihet ende.

Spitali privat përfshihet nga zjarri, flakët vrasin 8 pacientë me Spitali privat përfshihet nga zjarri, flakët vrasin 8 pacientë me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore