Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

SKANDALOZE/ Emigrantët palestinezë në Greqi festojnë sulmin me 7 të vdekur në Jerusalem: Allahu Ekber...

SKANDALOZE/ Emigrantët palestinezë në Greqi festojnë sulmin

Në një kamp emigrantësh në Greqi kanë mbizotëruar janë dëgjuar thirrje të palestinezëve në orët e vona të mbrëmjes së djeshme pasi morën informacionet se në një sinagogë në Jeruzalem u vranë shtatë persona.

Ata kishin parulla në duar dhe bërtisnin në mbështetje të Palestinës.

“Rroftë Palestina” dëgjohen të thonë ndër të tjera “Allahu Ekber”, përpos këngëve tradicionale palestineze.
Sipas informacioneve, ngjarja e tyre spontane erdhi pasi sulmi vdekjeprurës në një sinagogë në Jerusalemin ku u shkaktuan 7 viktima.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore