Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

SKANDAL në kopshtin e fëmijëve/ Kamerat kapin mësuesin duke ngacmuar seksualisht fëmijët

SKANDAL në kopshtin e fëmijëve/ Kamerat kapin mësuesin duke

Një skandal është zbuluar në një kopsht fëmijësh në Milano, Itali, pasi një mësues akuzohet për ngacmim seksual.

Mësuei 35-vjeçar, i cil u mësonte fenë të miturve, u arrestua të mërkurën pasdite pasi akuzohet për abuzimin e disa fëmijëve. Sipas mediave italiane, fëmijët e dhunuar janë 4, të moshave 4-5 vjeç,

Kallëzimi i parë ka nisur pas historisë së një nxënëseje të vogël kopshti, e cila ka pasur sjellje të çuditshme me mësueset e tjera. Prej aty nisi hetimi i Policisë, duke vendosur kamera dhe mikrofona për të parë e dëgjuar se çfarë ndodhte në klasë. Aty dhe u mblodhën provat për abuzimin që mësuesi i bënte të miturve.

Në nëntor 2021, mësuesi ishte transferuar nga një çerdhe tjetër për sjelljen e tij ndaj disa nxënësve të vegjël.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore