Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“S'ja fal vetes”, e reja e prekur nga Covid: Për një natë në disko infektova gjithë familjen

“S'ja fal vetes”, e reja e prekur nga Covid: Për një

Një vajzë e re italiane nuk do t'ia falë vetes që për një natë qejfi, shkaktoi dëm të madh në familje. 

"Mendova se asgjë s'do të ndodhte, por m'u kthye në film horror," shprehet e reja për Corriere della Sera për kohën gjatë pushimeve në Sardenja. 

Ajo tregon që prej asaj nate jeta e saj dhe e familjes ka ndryshuar, ajo i ka infektuar të gjithë. “Pasi dola pozitive i bën tampon edhe familjes sime, vetëm mamaja doli pozitive.

Babai im prej dy javësh në terapi intensive, nuk mund as ta shoh, nuk mund ta takoj nuk mund të bëj asgjë për të. Nuk do t’ia fal kurrë vetes sime që u infektua për fajin tim”- tregon mes lotësh vajza e re në një intervistë për Corriere della Sera.

Edhe pjesëtarët e tjerë të familjes duhet të përballët me pasojat e virusit por në gjendje më të lehtë se babai i vajzës së re.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore