Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shpërthimi në Liban, mes viktimave edhe politikani i njohur (Foto)

Shpërthimi në Liban, mes viktimave edhe politikani i njohur (Foto)

Thellohet tragjedia në Bejrut, ku raportohet se mbi 78 persona kanë humbur jetën. Mediat e huaja kanë publikuar që mes viktimave si pasojë e shpërthimit të ndodhur, është dhe Sekretari i përgjithshëm i partisë politike “Kataeb”, Nazar Najarian.

Sipas raportimeve Najarian ndodhej në zyrë në momentin që ka ndodhur shpërthimi. Ai ishte një politikan shumë i njohur dhe mjaft aktiv në Liban.

Sakaq kujtojmë që deri më tani janë raportuar 78 viktima, ndërsa të lënduarit janë përllogaritur mbi 4 mijë persona.

Shpërthimi në Liban, mes viktimave edhe politikani i njohur (Foto)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore