Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shpërthimi në Bejrut/ Një tjetër video dasme bëhet virale, reagimi i nuses tregon gjithçka

Shpërthimi në Bejrut/ Një tjetër video dasme bëhet

Shpërthimi i fuqishëm në Bejrut para pak ditësh i mori jetën 158 personave dhe plagosi 6000 të tjerë. 

Teksa ndodhi një pasdite tejet të zakonshme, katastrofa u prishi planet qytetarëve të Bejrutit.

Një tjetër video është bërë virale në internet nga një tjetër dasmë ku nusja dhe dhëdrri janë shokuar nga ajo që ndodhi.

Në këto pamje duket teksa çifti pozon për setin fotografik si dhe videon e dasmës. 

Nën ritmet e muzikës klasike çifti merr poza në një cep rruge, por për një moment buzëqeshja në fytyrën e nuses ngrin. 

Dhe pas pak sekondash, ndodh shpërthimi i fuqishëm që thyen xhamat e lokaleve përreth. 

Ndërkohë muzika klasike vijon të dëgjohet në sfond.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore