Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shpallet i vdekur nga mjeku/ Burri gjendet duke marrë frymë në çantën e trupit...2 ditë më vonë ndërroi jetë nga hipotermia

Shpallet i vdekur nga mjeku/ Burri gjendet duke marrë frymë në
Një burrë i shpallur i vdekur nga një spital u gjet i gjallë dhe duke marrë frymë në një çantë trupi dhe vdiq me të vërtetë nga hipotermia dy ditë më vonë.

Braziliani José Ribeiro u shtrua në spital në shkurt i sëmurë me kancer të avancuar të gjuhës me një mjek që e deklaroi se kishte vdekur në një spital në Goias, Brazili qendror, më 29 nëntor.

62-vjeçari u vendos në një qese trupi dhe u ruajt brenda një frigoriferi në një morg për pesë orë.

Më pas ai u transportua në një shtëpi funerali.

Por një punëtor në turn vuri re se, çuditërisht, sytë e burrit ishin të hapur dhe ai po merrte frymë.

Më pas ai u dërgua me urgjencë në spital, por vdiq dy ditë më vonë, pasi me sa duket kishte marrë hipotermi nga frigoriferi.

Mjeku që nënshkroi certifikatën e vdekjes së Ribeiros është pezulluar dhe ai tani po hetohet për një vrasje të dyshuar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore