Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shokohet opinioni publik rus/ I vdekuri "rikthehet në jetë", ngrihet në këmbë brenda morgut (VIDEO)

Shokohet opinioni publik rus/ I vdekuri "rikthehet në jetë",

Pamjet nga një morg në Rusi kanë shokuar opinionin publik pasi një "i vdekur" është çuar papritur.

Prej ditësh video qarkullon në rrjete sociale, ku duket një person që i mbuluar me çarçaf, çohet nga shtrati.

Video bëri bujë të madhe në rrjet, pasi personi që pretendohej se kishte ndërruar jetë. 

Punonjësit e morgut nuk kanë komentuar asgjë lidhur me këtë çështje, ndërsa ka pasur zëra që thonë se kjo është një shaka dhe një “skenar”.

Pas këtyre zërave ka ardhur dhe reagimi nga ministria e shëndetësisë në Rusi.

“Komplet false. S'ka lidhje ajo dhomë me morgun e Tver," deklaroi ministria.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore