Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Rrufeja plagos rëndë 4 persona para Shtëpisë së Bardhë në Uashington

Rrufeja plagos rëndë 4 persona para Shtëpisë së

Katër njerëz janë në gjendje të rëndë në spital pas raportimeve se u goditën nga rrufeja mbrëmë jashtë Shtëpisë së Bardhë në Uashington.

Shërbimet e emergjencës u thirrën rreth orës 19.00 dje pasdite në parkun qendror Lafayette pas atyre që dukeshin si goditje rrufeje, ku gjetën dy burra e dy gra me plagë të rënda, thanë autoritetet.

Të plagosurit u transportuan për në spital teksa zëdhënësii zjarrfikësave Vito Maggiolo tha për rrjetin Fox News se zyrtarë të sigurisë së Shtëpisë së Bardhë u kishin dhënë ndihmën e shpejtë viktimave të goditjes.

Muajin e kaluar raprotohet se një efektiv i ushtrisë u vra dhe disa të tjerë u plagosën gjatë një stërvitjeje në bazën Fort Gordon Army në Georgia, SHBA.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore