Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

RRËQETHËSE/ Totalisht i shpërfytyruar, ja si duket një ushtar ukrainas pasi u kap rob nga Rusia

RRËQETHËSE/ Totalisht i shpërfytyruar, ja si duket një

Imazhe tronditëse janë shpërndarë së fundmi në rrjet teksa shihet në to një ushtar ukrainas totalisht i shpërfytyruar pasi ishte kapur rob nga Rusia.

Bëhet me dije se Ministria e mbrojtjes e Ukrainës ka postuar në Twitter imazhet tronditëse e një ushtari, i cili ishte kapur rob nga forcat ruse.

Mykhailo Dianov, duket në foto përpara se të kapej nga Rusia dhe pas lirimit të tij nga robëria.

Ai është dukshëm më i dobët në imazhin e fundit.

“Ushtari ukrainas Mykhailo Dianov është ndër ata me fat në krahasim me disa nga shokët e tij të burgosur të luftës”, tha ministria në Twitter.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore