Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Rri në shtëpi”- Britania publikon spotin me pamje tronditëse, ministrat akuzohen për nxitje frike

“Rri në shtëpi”- Britania publikon spotin me pamje

Britania ka publikuar një spot tronditës, për t’i mobilizuar qytetarët të qëndrojnë në shtëpi, ndërsa ministrat e qeverisë janë akuzuar se po nxisin frikë mbi situatën e koronavirusit në Mbretërinë e Bashkuar.

“Rri në shtëpi”- Britania publikon spotin me pamje

Video tronditëse tregon imazhe nga afër të pacientëve që kanë maska oksigjeni e që po luftojnë me COVID.

“Rri në shtëpi”- Britania publikon spotin me pamje

Video shoqërohet me mesazhe të shkruara, që nxisin njerëzit ët qëndrojnë në shtëpi, ndërsa COVID ka vrarë pothuajse 100 mijë njerëz në Mbretërinë e Bashkuar.

“Rri në shtëpi”- Britania publikon spotin me pamje

Por fushata ka tërhequr kritika nga disa deputetë, se imazhet janë shumë tronditëse dhe se po “tmerrojnë qytetarët”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore