Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Qeni e kafshoi për vdekje, nëna bën postimin prekës për të birin 11-ditësh (FOTO)

Qeni e kafshoi për vdekje, nëna bën postimin prekës për

Një nënë ka bërë postim shumë prekës për “foshnjën e saj të mrekullueshme”, vetëm disa ditë pasi u kafshua për vdekje nga qeni i familjes.

I vogli Elon u dërgua me urgjencë në spital, pasi qeni Chow Chow iu vërsul të dielën, por fatkeqësisht nuk mundi që të shpëtonte.

Qeni e kafshoi për vdekje, nëna bën postimin prekës për

27-vjeçarja Abigail Ellis u arrestua së bashku me të fejuarin e saj 35-vjeçar, Stephen Joynes, pasi akuzohen për vrasje të rëndë nga pakujdesia. Por tani janë të liruar me kusht, shkruan “The Sun”.

Ellis së fundi ka postuar një foto të djalit kur ishte 11-ditësh dhe shkruan: “Foshnja jonë e mrekullueshme". Ajo gjithashtu postoi në “Facebook” një foto ku shfaqej në shtratin e spitalin teksa mbante në krahë të voglin.

Qeni e kafshoi për vdekje, nëna bën postimin prekës për

Ndërkohë në gusht të këtij vitit, ajo bënte postime të entuziazmuara pasi shumë shpejt do të sillte në jetë djalin e saj. Miqtë e 27-vjeçares kanë thënë për “The Sun” se asaj i kishte vdekur partneri me të cilin kishte planifikuar të martohej.

Madje ndihej në faj se kishte nisur një lidhje të re dhe “Elon ishte si shpresa e saj pas asaj tragjedie”.

Qeni e kafshoi për vdekje, nëna bën postimin prekës për

Qeni e kafshoi për vdekje, nëna bën postimin prekës për

Qeni e kafshoi për vdekje, nëna bën postimin prekës për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore