Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Qendra tregtare kthehet në kasaphanë pas të shtënave/ Të paktën 10 viktima, autori vret veten

Qendra tregtare kthehet në kasaphanë pas të shtënave/

Të shtëna me armë janë raportuar në SHBA. Një person ka vrarë të paktën 10 persona në një  dyqan në Walmart në Chesapeake, në Virxhinias.

Bëhet me dije se autori ka qëlluar gjithashtu menaxherin  e dyqanit dhe më pas ka qëlluar veten.

Senatorja e Virxhinias, Louise Lucas tha se ngjarja është shumë e rëndë, duke shtuar: “zemërthyer” nga “të shtënat masive të fundit në Amerikë”.

Ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje të rëndë, ndërsa një oficer policie bëri me dije se autoritetet ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur më shumë detaje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore