Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Mesazh për kundërshtarët? Putin 68-vjeçar zhytet në ujërat e akullta -14 gradë (VIDEO)

Mesazh për kundërshtarët? Putin 68-vjeçar zhytet në

Presidenti rus Vladmir Putin ka sfiduar temperaturat duke u zhytur në ujërat e akullta të një pishine në formë kryqi, për të festuar Epifaninë.

Pamjet janë transmetuar nga televizioni shtetëror rus.

68-vjeçari shfaqet duke u zhytur në ujë tri herë, në emër të trinisë, Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë.

Ndërkaq termometri regjistronte shifrat e frikshme -14 gradë celsius. “Presidenti rus po ndjek traditën”, tha zëdhënësi i Kremlinit Dimitry Peskov.

Temperaturat në rajonin e Moskës kanë qenë nga -20 deri në -4 gradë ditët e fundit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore