Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pushimet përfundojnë në tragjedi/ Gruaja dhe i biri filmojnë të tmerruar të riun që hidhet nga shkëmbi por... (FOTO)

Pushimet përfundojnë në tragjedi/ Gruaja dhe i biri filmojnë

Një grua e tmerruar dhe djali i saj filmuan momentin e vdekjes së burrit të saj kur ai u hodh nga një shkëmb.

Pamjet tronditëse - të filmuara nga një varkë - tregojnë pushuesin 31-vjeçar duke kërcyer nga skaji rreth 100 metra i lartë në det në Majorka.

Por në vend që të binte në det, i riu guximtar u përplas me një cep të shkëmbit.

Pamjet fillojnë me turistin holandez që qëndron në shkëmb në një ishull në ishujt Malgrats rreth orës 13:45 më 12 maj.

Ndërsa kërcen në ajër, u pa qartë se ai nuk mori vrull të mjaftueshëm për të kaluar shkëmbinjtë poshtë tij.

Teksa përplaset me ta me shpejtësi të madhe, dëgjohet gruaja e tij duke bërtitur: “O Zot”.

Partnerja dhe djali i viktimës thuhet se kanë marrë ndihmë psikologjike, ndërsa autoritetet lokale kërkuan trupin e turistit me një varkë shpëtimi, helikopter dhe ekip zhytjeje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore