Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Princi Filip në gjendje të rëndë, familja mbretërore: Po kryqëzojmë gishtat

Princi Filip në gjendje të rëndë, familja mbretërore:

Duka i Edinburgut po trajtohet nga një infeksion në spital dhe nuk do të largohet nga aty për disa ditë deri në një moment më të mirë, konfirmoi sot Pallati i Buckingham.

Ky ishte lajmi i parë i dalë zyrtarisht për Princin Filip që nga moment kur ai u shtrua në Spitalin “King Eduard” në Londër javën e kaluar.

Djali më i vogël i Filipit, princi Eduard zbuloi se Familja Mbretërore po mbante gishtat e kryqëzuar për Dukën, me shpresën që të bëhet më mirë.

Qëndrimi i Dukës në Spital në Marylebone po arrin në ditën e 8 sot, kohëzgjatja më e madhe e një shtrimi të tij për të paktën një dekadë.

Filipi, 99-vjeçar, në dhomën e tij private, shqetësohet për shëndetin e tij, duke u ankuar për disa probleme, që nuk janë bërë të ditur nga info zyrtare.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore