Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Presidentin Macron e lënë pa frymë/ Shikoni si e kanë mbuluar me lule deri në fyt (VIDEO)

Presidentin Macron e lënë pa frymë/ Shikoni si e kanë

Një vizitë e pazakontë kjo për Presdentin e Francës Emmanuel Macron i cili është mbuluar me lule në ishujt Polinezi.

Sapo zbarkoi në ishull, Presidentit iu dhuruan disa vargje lulesh, si shenjë tradite.

Por vargjet ishin aq të shumtë, sa që Macron u mbulua nga lulet. Momenti i vendosjes së luleve te Presidenti është bërë virale në internet, dhe komentet kanë qënë të shumta.

Kjo ishte vizita e parë e Presidentit Macron në Polinezi, që quhet një grup prej 1 mijë ishujsh në Oqeanin Paqësor.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore