Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Po flinte gjumë nën rrënojat nga tërmeti, vogëlushi turk befasohet kur e shpëtojnë (VIDEO)

Po flinte gjumë nën rrënojat nga tërmeti, vogëlushi

Nën rrënojat e ndërtesave që u shembën nga tërmetet vdekjeprurëse 7.8 dhe 7.7 ballë në Turqi janë kapur vazhdimisht momente tronditëse.

Forcat e shpëtimit  kanë shpëtuar një fëmijë në rrënoja, i cili ishte duke fjetur.

Teksa shpëtimtarët po e nxirrnin jashtë dhe  e mbështollën me një batanije, djali i vogël po fërkonte sytë dhe bërtiste “çfarë po ndodh”.

Pavarësisht fjalëve të ëmbla të shpëtimtarëve, djali i vogël u tremb dhe filloi të qajë.

@cbsnews A toddler was found sleeping under rubble in southern #Turkey after the deadly earthquakes. #earthquake #syria #news ? original sound - cbsnews

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore