Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Plumbi i depërton mespërmes kokës dhe i del nga goja/ I riu shpëton për mrekulli, shkon të kërkojë ndihmë me këmbët e veta (FOTO)

Plumbi i depërton mespërmes kokës dhe i del nga goja/ I riu

Një i ri shpëtoi për mrekulli pasi u qëllua në pjesën e pasme të kokës dhe plumbi i depërtoi dhe i doli nga goja.

24-vjeçari i paidentifikuar, nga Marialva, një komunë në shtetin e Paranës në Brazilin jugor, po qëndronte në një makinë mallrash jashtë një fabrike birre kur një burrë iu afrua nga pas dhe u duk se e qëlloi në kokë.

Për mrekulli, viktima mundi të largohej me shpejtësi, përpara se të shkonte në një kafene aty pranë për të kërkuar ndihmë.

Imazhet shqetësuese u kapën në kamerat e sigurisë të shtunën mbrëma (3 dhjetor), në komunë dhe u shpërndanë nëpër mediat braziliane.

“Në spital ai bëri një skanim dhe tregoi se kishte një frakturë në vertebrën e parë të qafës”, shpjegoi mjeku që e trajtoi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore