Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Plas sherri/ Burri nuk përmbahet, spërkat gruan me alkool dhe i vë flakën

Plas sherri/ Burri nuk përmbahet, spërkat gruan me alkool dhe i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një burrë i vuri flakën gruas së tij pasi i hodhi asaj lëng të ndezshëm, dyshohet alkool.

Ngjarja ka ndodhur në Montecorvino Pugliano, një qytet i vogël italian. Episodi daton në natën mes të hënës dhe të martës, por është bërë me dije vetëm pasditen e sotme, sipas medieve italiane. Edhe kjo histori dhune dhe abuzimi kishte si sfond muret e brendshme, shkruan Corriere della Serra.

Në kulmin e një mosmarrëveshjeje me bashkëshorten e tij, 51-vjeçare, burri nuk ka mundur të përmbahet dhe pasi i ka hedhur gruas lëng të ndezshëm me çakmak, i ka vënë flakën.

Viktima, edhe pse e përfshirë nga flakët, ka arritur të hapë derën e shtëpisë dhe të thërrasë për ndihmë. Disa fqinjë i erdhën në ndihmë të cilët gjithashtu thirrën ambulancën.

Disa orë më vonë, mjekët urdhëruan transferimin e saj në Qendrën e Djegieve Cardarelli.

Ajo ka djegie në të gjithë trupin, por gjendja e saj është e stabilizuar.

Ndërkohë karabinierët, kanë arrestuar bashkëshortin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore