Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Pilotit nuk i pëlqen...”- E padëgjuar, të resë i ndalohet të udhëtojë me avion, për shkak të veshjes së saj

“Pilotit nuk i pëlqen...”- E padëgjuar, të resë

Një pasagjere femër u ndalua të hipte në avion, për shkak të veshjes së saj, ndërsa iu tha se pilotit nuk i pëlqente kur njerëzit “ekspozojnë shumë trupin”.

Catherine Bampton, 23-vjeç, nga Australia, kishte veshur një bluzë me një rrip që lidhej në qafë, ndërsa duhej të fluturonte nga Adelaide.

“Pilotit nuk i pëlqen...”- E padëgjuar, të resë

Sidoqoftë, në mes të pasagjerëve të tjerë, një grua i tha asaj se nuk mund të udhëtonte me avion, sepse pilotit nuk i pëlqente veshja e saj.

“Ajo më tha para të gjatëve se piloti nuk donte që unë të hipja në avion për shkak të rrobave të mia. U shokova, ishte poshtëruese, mu duk sikur kisha shkuar lakuriq, kur në fakt veshja ime ishte shumë normale.

“Pilotit nuk i pëlqen...”- E padëgjuar, të resë

Të gjithë pasagjerët e tjerë filluan të më shikonin mua dhe veshjen time dhe ishte e tmerrshme”, tha ajo.

Ajo u lejua të vijonte udhëtimin, vetëm pasi veshi një xhaketë, ndërsa tashmë vajza kërkon nga linja ajrore që së paku t’i kërkojnë ndjesë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore