Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Peshkatari kap në det krijesën e tejdukshme “alien” (VIDEO)

Peshkatari kap në det krijesën e tejdukshme “alien”

Një peshkatar në SHBA ka kapur në det një krijesë të çuditshme e cila është e tejdukshme.

Grupi i peshkimit ka publikuar videon në rrjetet sociale me përshkrimin: “Më thoni që ky nuk është një alien”.

Në videon e mëposhtme mund të shihni krijesën e vogël e cila ka një trup transparent me pamje xhelatinoze, me një kokë paska të tmerrshme dhe këmbë ose krahë, pasi nuk dihet saktësisht se çfarë është. Krijesa “alien” duket se ka sy dhe gojë por nuk mund të thuhet se çfarë lloji është.

Që kur video është publikuar në rrjetet sociale ka marrë me miliona pëlqime dhe komente, e disa mendojnë se kjo krijesë është një “baby alien”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore