Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Përdhunoi 7 vajza, mes tyre një 13-vjeçare për 5 orë/ Vdes në burg pedofili 31-vjeçar

Përdhunoi 7 vajza, mes tyre një 13-vjeçare për 5 orë/

Ka vdekur në burg një 31-vjeçar, i cili akuzohej se ka përdhunuar 7 vajza. 

Në mesin e viktimave të Mustafa Kayirici, ka qenë dhe 13-vjeçare. 

I riu u dënua me 34 vjet burg gushtin e kaluar pas sulmit seksial prej pesë-orësh të një fëmije në vitin 2016.

Sipas spitalit të burgut, Kayirici, po luftonte me një sëmundje të pashërueshme, vdiq të martën.

“Ai u gjet i pajetë në qelinë e tij dhe u shpall i vdekur në orën 10:25”, shkruan institucioni në një deklaratë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore